Võrkpall

VÄGA OOTAMATU! Terviseameti rangel soovitusel ei toimu võrkpalli meistriliiga finaalturniir Saaremaal 

Toimetas Eigo Kaljurand, 11. märts 2020, 13:43
Saaremaa võrkpalliklubi enne euromängu Milano Powervolleyga.Foto: Irina Mägi
13.-14. märtsil Kuressaares toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga finaalturniir Saaremaal ei toimu. Eesti võrkpalli liit kaalub alternatiive, info võimaliku toimumisaja ja koha suhtes saabub lähiajal.

Eesti võrkpalli liit sai täna Saaremaa vallavalitsuselt kirja, milles viidates terviseameti 10. märtsil avalikustatud soovitustele, teatati valla otsusest mitte toetada Credit24 Meistriliiga finaalturniiri toimumist Kuressaares sel nädalavahetusel.

EVF aktsepteerib Saaremaa valla otsust ja üritab leida finaalturniiri korraldamiseks alternatiivseid lahendusi. Finaalturniiril osalevate klubide esimene valik on, et Final Four toimuks Eestis samadel kuupäevadel, 13. ja 14. märstil.

„Ootame ära terviseameti kõige värskemad soovitused ning juhised. Kohe kui on turniiri toimumise kohta uut informatsiooni, edastame selle ka üldsusele,“ kinnitas Eesti võrkpalli liidu peasekretär Helen Veermäe.

Samal teemal

11. märts 2020, 12:36
Saaremaaga mänginud Itaalia klubi võrkpallurid haigestusid ja pandi karantiini. Keith Pupart: meile teste ei tehtud ja mingit paanikat polnud
10. märts 2020, 15:23
Saaremaa VK peatreener Kalmazidis: peame eelmise nädala hea esituse Milanoga ära unustama ja keskenduma poolfinaalile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee