Angry Video Game Nerd. Pilt illustratiivne.Foto: Kuvatõmmis
Level1.ee 12. märts 2020 11:35
„Teine tase“ on Level1.ee iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Olukord maailmas on pingeline. Koroonaviirus mõjutab nii mängutööstust kui ka eestlaste igapäevaelu. Selle kõige valguses üritavad Allan, Sten ja Lauri keskenduda sellele, mis oluline. Muidugi räägime videomängudest. Eelkõige keskendume „Call of Duty“ uuele battle royale mängulaadile, mil nimeks „Warzone“. Lisaks juttu Jaapani kultuuriruumist, eksklusiivmängudest ning Allan paljastab teose, mille tõttu ta oma puldi kuuenda korruse korteri aknast välja viskas. Peske käsi!

Sul tekkisid küsimused, kommentaarid? Kirjuta meile podcast@level1.ee või jäta kommentaar soundcloudi/facebooki lehele.

Vaata saadet videos!

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Oswald 25. märts 2020 07:40
Peab ütlema, et jah, se.ga.seid jätkub. Möödunud sajandi seitsmekümnendail viskas üks Tallinnas Kotka 1 elanud mees teleri ankast välja sest tema lemmikust vutimeeskond kaotas.mängu. Õnnetul kombel kukkus teler mehe mõni kuu tagasi ostetud Zaporozetsi katusele. Kahju missugune. Üheksakümnendatel virutas naabrimehe ämm lillevaasi telerisse sest mingi seebika Roberto või Alfredo oli nii lo.l.l, nii lo.l.l. Mängupulte võiks aknast alla loopida kohe hulgim sest ainult to.t.a.k.as inimene võib ja tahab mängida. Targematel on muidki tegevusi.

SISUTURUNDUS