WRC

Sebastien Ogier: arvan, et ralli poleks pidanud toimuma 

Toimetas Mihkel Talivee, 15. märts 2020 05:40
Sebastien Ogier.Foto: AFP/Scanpix
Kuuenda Mehhiko ralli võiduga kaasmaalase Sebastien Loebi rekordit korranud Sebastien Ogier tunnistas, et maailmas leviva koroonaviiruse tõttu ei olnud tal võimalik saavutust tähistada.

Prantslane leiab, et õigem otsus oleks olnud ralli tühistada.

Samal teemal

"Nagu varem ütlesin, siis võit on võit, aga see siin tekitab täiesti teistsuguse tunde. Arvan, et ralli poleks pidanud toimuma. Inimelude kaitsmine peaks tulema esmajärjekorras ja loodan, et me ei tekitanud Mehhiko elanikele siin kahju."

"Tahan vähemalt nende ees vabandada, et ei saanud fännidega aega veeta ja teha pilte nagu igal aastal. Loodan, et me ei tekitanud siin suurt kahju. Kindlasti kõik ikkagi nautisid, et ralliautosid näha sai. Tunded on kahetised. Nüüd tahan minna koju ja oma pere eest hoolitseda keerulisel ajal," " sõnas Ogier intervjuus WRC-le.

Tegu oli kuuekordse maailmameistri esimese etapivõiduga Toyota meeskonnas. Prantslane tunnistas tiimi väärt töö eest, kuid ütles, et praegusel hetkel tähistamiseks ei lähe.

"Ei jõua oodata ära järgmise võidu tähistamist. Olen väga õnnelik, et sain tiimiga esimese etapivõidu, olen väga õnnelik, kõik on teinud suurepärast tööd. Kuid praegu pole õige aeg tähistamiseks, seega loodetavasti ei pea järgmist kaua ootama," lisas Ogier.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee