Jalgpall

Tallinna Kalev loobus Aleksandr Dmitrijevi teenetest 

Toimetas Kaspar Koort, 18. märts 2020 13:04
Aleksandr Dmitrijev pidanuks sel kevadel tõmbama lahkumismänguks veel korraks selga ka Eesti koondise särgi, ent maavõistlus Uus-Kaledooniga jääb ära.Foto: DANIEL MIHAILESCU
Tallinna Kalevi jalgpalliklubi andis teada, et eelmisest hooajast Kalevi peatreeneri ametit pidanud endine tippmängija Aleksandr Dmitrijev lahkub klubist vastastikusel kokkuleppel. Esindusmeeskonna peatreeneri rolli võtab üle viimased kaks hooaega abitreeneri rollis olnud Liivo Leetma.

Aleksandr Dmitrijev oli esindusmeeskonna peatreeneriks 41 kohtumises, millest võideti 10, viigistati 6 ja kaotati 25. Kalevi tänavune ainuke liigamäng lõppes 1:8 kaotusega Paide linnameeskonnale.

“Nägime Sankaga koos, et meie pikaajalised visioonid ei kattu ning ta soovib uusi väljakutseid ja hetkel on parim aeg sellele mõtlemiseks. Lahkuminek oli mõlemapoolne otsus. Kindlasti kohtume staadionil ja soovime talle palju edu,” kommenteeris Kalevi spordidirektor Joel Lindpere klubi kodulehele Aleksandr Dmitrijevi lahkumist.

“Ajal, millal toimub palju muutusi ning tahame, et klubi hakkaks peale eriolukorra laabumist mõtlema klubikeskselt, otsustasime, et Liivo on parim kandidaat esindusega jätkamiseks. Abitreeneri ameti esindusmeeskonna juures võtab praegune U21 abitreener Innar Paal, kes on meie klubist kasvanud mängija. Innar saab nüüd võimaluse end kõrges mängus proovile panna. Liivo ja Innar jätkavad mõlemad samuti klubis noortetöö juures," lisas Lindpere.

Esindusmeeskonna juures jätkavad väravavahtide treener Mattias Traublum ja füsioterapeut Laura Ernits.