Korvpall

Kalev/Cramo kuulutas hooaja lõppenuks, koroonaviirusega tiimi liige tunneb end hästi 

Toimetas Kaarel Täll, 20. märts 2020, 17:34
Kalevi korvikütt Kyle Vinales (palliga).Foto: Erki Pärnaku
Kalev/Cramo korvpallimeeskond teatas, et tulenevalt ohtliku koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukorrast on nad sunnitud hooaja lõpetama.

„Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil välja eriolukorra seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja sellest tingitud massilise nakatumise ohuga Eestis. Selleks, et aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele, on oluline järgida valitsuse ja teiste ametkondade korraldusi. Valitsus otsustas keelata avalikud kogunemised ja viia koolid kaugõppele, kehtestas sanitaarkontrolli piiridel ning sulges kultuuri- ja spordiasutused 1. maini 2020,“ selgitatakse pressiteates.

„Eesti Korvpalliliit on selleks hooajaks lõpetanud kõik liigad ja võistlused. VTB Ühisliiga on hetkel peatatud 10. aprillini. Tulenevalt sellest, et Venemaa on oma piirid sulgenud 1. maini ning Eestis ei ole võimalik kuni 1. maini mänge korraldada oleme sunnitud hooaja lõppenuks lugema.

BC Kalev/Cramo meeskonnaliige, kellel tuvastati koroonaviirus, tunneb ennast hästi ja erilisi sümptomeid ta täheldanud ei ole. Ülejäänud meeskonnaliikmete hulgas ei ole haigussümptomeid tekkinud. Soovime tänada lõppenud hooaja eest kõiki meie sponsoreid ja kaasaelajaid! Püsige terved!“

Samal teemal

18. märts 2020, 12:41
Korvpalli Ühisliiga loodab mängudega jätkata juba pärast 10. aprilli
15. märts 2020, 12:58
Kalev/Cramo viimane vastane pani end karantiini
14. märts 2020, 16:09
Kalev/Cramo meeskonnaliikmel avastati koroonaviirus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee