WRC

Neuville: Tänakust on auto arendamisel kõvasti abi 

Toimetas Kaspar Koort, 22. märts 2020, 19:14
Thierry Neuville.Foto: MICKE FRANSSON
Thierry Neuville rääkis usutluses DirtFishi ralliportaalile, et Ott Tänaku tulek Hyundai meeskonda tuleb neile auto arendamisel kõvasti kasuks.

Neuville märkis, et kuna tema sõidab Hyundais juba 2014. aastast, siis eelnevalt Toyotas ja M-Spordis kihutanud Tänak tõi kaasa väga vajalikku n-ö kõrvalpilku.

"Kiirus on meil päris hea, aga kui suhtlesin Otiga, sain aru, et tegelikult on meil veel päris palju potentsiaali," rääkis Neuville.

"Olen alati öelnud, et kuna ma pole pikalt mõne teise masinaga sõitnud, on mul väga keeruline meid teistega võrrelda. Kuid Ott tuli Toyotast ja talt saab head tagasisidet.

Meil on olnud mõned huvitavad jutuajamised, nii et loodetavasti saame suunata meeskonda selles suunas," lausus belglane.

Kui talt küsiti, kas on mingid kindlad asjad, mida arendada tuleks, vastas Neuville, et Hyundai erineb Toyotast üsna palju, kuid kindlasti räägib Tänak meeskonnale, mida esmajoones parandada tuleks.

"Kindlasti kiiruse pool. Me võime küll olla kiired, kuid teatud oludes napib meil kindlust, sest auto pole nii stabiilne, kui me tahaks, ja see pärsib ka sooritust," tõdes Neuville.

Samal teemal

21. märts 2020, 14:50
Adamo kirjeldab kriisikoosolekut: Tänak ja Neuville ei öelnud, et olukord on p**k, vaid selgitasid muresid
20. märts 2020, 20:15
Soome ekspert: Tänaku lahkumine viis Mäkineni kullasoonele
19. märts 2020, 14:07
Hyundai boss korraldab ebaõnnestunud Mehhiko ralli pärast erakorralise koosoleku
18. märts 2020, 18:20
ANALÜÜS | Kas kolme esimese MM-ralli põhjal saab järeldusi teha või mitte?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee