Kõmu

Seelikus väravavahist karmi geipornoni: internetti lekkinud videod paljastavad sportlaste salaelu 

Kaspar Koort, 23. märts 2020, 14:47
Jamal Murray elukaaslane Harper Hempel.Foto: Twitter
Eile vallutas Ameerika ja ka muu maailma kõmumeedia tähelepanu Denver Nuggetsi korvpalluri Jamal Murray ja tema võrkpallurist elukaaslase Harper Hempeli omalaadne äpardus: nimelt oli preili Hempel rõõmustamas oma kallimat väikese suuseksiga, kuid Murray otsustas seda mingil põhjusel filmida. Paraku ei jäänud see video aga nende perekonnaarhiivi muude romantiliste salvestiste sekka, vaid sattus ootamatul kombel Murray Instagrami story’sse. Vürtsi lisas vahejuhtumile asjaolu, et koroonaviiruse tõttu viibib noorpaar kodus karantiinis.

Kui Murray mõistis, mis on juhtunud, palus ta sotsiaalmeedia vahendusel vabandust ja ruttas kinnitama, et tema Instagrami kontosse on sisse häkitud. Ühtlasi anusid nii Murray kui ka Hempel (enne kui neiu oma sotsiaalmeedia kontod ära kustutas), et kõik, kes selle video enda arvutisse on saanud, võiks salvestise kenasti kustutada ja unustada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25. märts 2020, 19:16
Koroona viis katuse: purupurjus ja poolpaljad jalgpallistaarid ärandasid koroonahirmus golfiauto ja jäid politseile vahele
23. märts 2020, 20:41
ROKi liige: olümpiamängud lükatakse edasi
22. märts 2020, 22:47
NBA mängija „kogemata“ internetti lekkinud suuseksivideo pani isegi koroona kahvatuma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee