Foto: Ubisoft
Toimetas Sten Kohlmann 26. märts 2020 10:40
Kui „Ghost Recon Breakpoint“ mullu sügisel ilmus, ei suutnud see Ubisofti massiivse militaarmölluseeria seniseid fänne koheselt lummata. Heideti ette liigset sarnastust eelmise osaga, üksluisust erinevaid pisivigasid ja muud.

Vaatamata leigele vastuvõtule on Ubisoft teosele truuks jäänud. Nüüdseks on mängu kallal korralikult tööd tehtud ning tehtud parandustele saab sel nädalavahetusel pilgu peale heita igaüks.

Nimelt teatas Ubisoft, et eesootaval nädalavahetusel (täpsemalt vahemikus 26.-30. märts) saab iga soovija kõnealust teost tasuta proovida. See kehtib nii PC, PlayStation 4 kui ka Xbox One'i kasutajatele. Konsoolidel on vaja vastavalt ka PlayStation Plus või Xbox Live Gold teenuse olemasolu. Samuti on võimalik mängu osta kuni 67% soodushinnaga.

„Ghost Recon Breakpoint“ sai ühtlasi ka uue mängulaadi, milleks taktikaline „Immersive mode“. See eemaldab varustuselt pingerea astmed, muudab kasutajaliidese minimalistlikuks, vähendab maailmas üleskorjatava varustuse arvu ning raskendab ellujäämist.