Jalgpall

Hiinlased meelitavad Unitedisse koroonapakku siirdunud ründajat rahapakkidega tagasi 

Toimetas Kaspar Koort, 26. märts 2020 14:49
Odion Ighalo Manchester Unitedi särgis.Foto: Kerstin Joensson
Nigeeria ründaja Odion Ighalo, kellel õnnestus Hiina koroonapaanika puhkedes Shanghai Shenhuast Manchester Unitedisse laenule siirduda, on uute valikute ees: ühelt poolt on tema vägev algus Inglismaal toonud vihjeid, et United sooviks tema püsiva lepingu sõlmida, ent teisalt on Shenhua rahakotiraudu lahti löömas, et mees ikka Hiinasse tagasi läheks.

Kolmes mängus, kus Ighalo Unitedi algkoosseisu kuulus, lõi nigeerlane neli väravat ning mõistagi ei jäänud mehe hea vorm tähelepanuta ka Hiinas.

Ighalo laenuleping Unitedis peaks kehtima mai lõpuni ning juba olla Shenhua talle pakkumise teinud, mis hoiaks nigeerlast Shanghais 2024. aasta lõpuni ning tooks talle igal nädalal sisse 436 000 eurot!

Mehe senine kontraht oli tehtud 328 000 euro peale ning võib arvata, et nigeerlane seisab tõsise dilemma ees: kas jätkata Inglismaal või minna Hiinasse tagasi.

Võimalik, et lõpuks saab määravaks ikkagi raha, sest United värbas ta endale suuresti tänu sellele, et mees nõustus oma senise lepinguga võrreldes 40 protsenti väiksema sissetulekuga.

Samal teemal

01.02.2020
Manchester United tõi ründesse lisajõudu Hiinast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee