Võitlussport

SÜNGE NÄDAL: Briti poksija kaotas koroonaviiruse tõttu juba teise pereliikme 

Toimetas Eigo Kaljurand, 4. aprill 2020 11:31
Anthony Yarde.Foto: PA/Scanpix
Briti kergraskekaalu poksija Anthony Yarde teatas nädala alguses, et ta isa suri koroonaviirusesse. Neljapäeval selgus, et sama haigus võttis ka tema vanaema elu.

"Asi on tõsine! Inimesed käivad ikka väljas, kuigi nad ei tohiks," kirjutas Yarde sotsiaalmeedias. "Ma tean, et Covid-19 kohta on palju erinevaid arvamusi ja minul on enda oma, aga ma tean, et need arvamused pole eluga riskimist väärt. Lihtsalt püsige kodus. Isa, puhka rahus. Vanaema, puhka rahus."

"Oleme erakordselt kurvad, kui saime teada, et Anthony Yarde kaotas nüüd koroonaviiruse tõttu ka oma vanaema," kirjutas Twitterise mehe promootor Frank Warren. "Me ei suuda ette kujutada, mida Anthony ja tema pere läbi elab ning avaldame siirast kaastunnet. Palun kuulake tema südamlikku palvet ja püsige elude säästmiseks kodus."

Yarde kirjutas nädala alguses, et tema koroonaviirusesse surnud isal polnud varasemaid terviseprobleeme. Poksija pidi 11. aprillil kohtuma kaasmaalase Lyndon Arthuriga, kuid üritus on pandeemia tõttu edasi lükatud.

Ühendkuningriikides on koroonaviirusesse surnud üle 3500 inimese.

Samal teemal

13.03.2020
KOROONABLOGI | Spordimaailmas valitseb seninägematu krahh