Võitlussport

KUUMAD FOTOD: maailma seksikaim vabavõitleja avaldas endast hulga alasti pilte 

Ohtuleht.ee, 10. aprill 2020 20:23
Paige VanZant avaldas Instagramis hulka intrigeerivaid fotosid.Foto: paigevanzant/Instagram
26aastane ameeriklanna Paige VanZant kuulub meie planeedi säravamate naisvabavõitlejate sekka. UFC võitlussarjas on tal 12 matšist kirjas 8 võitu.

VanZanti populaarsuse taga on ka tema välimus. Paari aasta eest tunnistas noor sportlane, et polnud rahul oma rindadega. „Jah, käisin lõikusel. Olen tüdruk ning tahtsin alati oma rindu. Kuna neid lõpuks ei tulnudki, otsustasin need osta,“ ütles VanZant USA meediale.

Viimasel ajal on teda seganud erinevad vigastused, kuid VanZant pole avaikkuse eest kadunud. USA tantsusaates, kus staarid omavahel mõõtu võtavad, sai ta tubli teise koha. Kokasaates saavutas ta koguni esikoha. Instagramis on VanZanti fännide hulk kasvanud juba 2,4 miljonile. Viimasel ajal on ta poolehoidjad hullutanud alasti fotodega, kus Paige poseerib oma elukaaslasega.

Traagiline taust

Koolis sattus ta aga ränga kiusamise ohvriks, mis väljus lõpuks igasugu piiridest. Ühel peol jootsid poisid ta purju ja vägistasid tulevast vabavõitlejat mitmekesi.

Oma raamatus meenutab VanZant jubedat kogemust nõnda: „Nad liigutasid mind, muutsid mu positsioone. Kukkusin läbi, kui proovisin vastu hakata, aju muutus uduseks. Olin ärkvel ja teadvusel, aga keha oli surnud. Teadsin, mis toimub, aga ei suutnud seda lõpetada. Lihtsalt palvetasin, et see lõppeks.“ Naine on tunnistanud, et ilmselt viiski vägistamine lõpuks alavahetuseni.

Vabavõitlejana tegi ta debüüdi 18aastasena, võites oma esimese amatöörmatši. Peagi oli ta juba UFC vaateväljas ning sealgi on saatnud edu. 12 matšiga on kirjas 8 võitu, neist kaks on tulnud nokaudiga. VanZant kaalub 57 kg ja on 163 cm pikk.

Ta on tuntud ka otsekohesuse poolest. Augustis võttis ta ette UFC bossid ja süüdistas neid naiste ja meeste ebavõrdses kohtlemises. VanZant tõi välja, et ta teenib rohkem raha Instagrami kontole fotode postitamisega, kui puuris oma tervisega riskides.

Eelmise aasta suvel toimunud lepinguläbirääkimised UFCga lõppesid kokkuleppeta, sest VanZanti arvates ei pakuta naistele väärilist tasu. „Ma teenin kõvasti rohkem raha lihtsalt kodus istudes ja Instagrami fotosid postitades,“ vahendas The Sun tema sõnu.

„Kui hakkasime lepingu tingimusi arutama, siis öeldi, et nad ei saa mulle maksta rohkem kui pragusele naiste tšempionile. Küsisin vastu, miks nad mind üldse ainult naistega võrdlevad? Kõik peaks ju võrdselt palka saama. Kui aus olla, siis tahan väga märkimisväärset palgatõusu.“

Samal teemal

01.03.2020
KUUM! Traagilise minevikuga kaunitar vastas fännide küsimustele alasti
27.08.2019
AUS VÕI MITTE? Maailma seksikaim vabavõitleja teenib Instagramis rohkem, kui puuris tervisega riskides
05.08.2019
KUUM PILT VÕI MITTE? UFC võitleja bikiinipilt sai hävitava hinnangu!
17.06.2019
FOTOD | Maailma kuumim vabavõitleja pani fännide närvid viimase vindini proovile

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee