Kõmu

VIDEO | Räikköneni kauni abikaasa käes peitub ülivõimas pommlöök, mis pani Kimi piinlikusse olukorda 

Ohtuleht.ee, 12. aprill 2020 11:10
Minttu ja Kimi Räikkönen.Foto: AFP/Scanpix
Soomes lööb laineid video, kus perekond Räikkönenid saalihokit mängivad. Kimi on väravas, Minttu lennutab palle abikaasa suunas.

Jäämees palub naisel veel üks pall tema poole saata.

„Okei,“ vastab Minttu.

Naine paneb palli paika ja virutab selle täiest jõust ristnurka. Kimi ei jõua reageeridagi ja hakkab hoopis naerma.

Jäämees on sulanud

Samal teemal

Vormel 1 maailmameister Räikkönen on tuntud pereinimene ja ta on öelnud, et võidukihutamine pole juba mõnda aega tema elus esikohal. Aastal 2015 sündis perre poeg, 2017 nägi ilmavalgust tütar.

„Isaks olemine muutis palju. Ma muretsen palju rohkem kui varem. Nad on ju väikesed lapsed, kes vajavad mind. Järsku tuli välja palju uusi asju, mis on elus väga tähtsad. Perekond on kindlasti tunduvalt olulisem kui võidu peale kihutamine. Kui olen töö tõttu kodust eemal, siis igatsen neid väga. See on kindlasti kõige raskem osa. Vormel 1 sarja kulissede taga on tegelikult palju igavam, kui välja paistab.“

Poeg Robin kihutab juba mõnda aega isa tuules kardiradadel. 22aastaselt vormel 1 sarjas debüüdi teinud Räikkönen tallab gaasi endiselt MM-sarjas. Ta on oma 40 eluaastaga tõeline veteran, sest vahepeal hakkasid ilma tegema verinoored mehed nagu näiteks Max Verstappen ja Charles Leclerc.

„Tegelikult ei tunne ma end nii vanana, nagu see number ütleb. Tõsi, mida päev edasi, seda vähem on minu sees jääd,“ vihjas ta hüüdnime sulamisele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee