Kõmu

Vallatu koroonavangistus: kuu aega Bali saarelt paljastavaid pilte postitanud kiiruisutajad toimetati viimaks koju tagasi 

Ohtuleht.ee, 20. aprill 2020 10:53
Anna Tšernova Balil.Foto: Anna Tšernova Instagram
Venemaa kiiruisutajad Anna Tšernova ja Jelena Sohrjakova otsustasid 22. märtsil sõita puhkusereisile Bali saarele. Et koroonapandeemia oli parajasti üha enam hoogu kogumas, venis nende algselt pooleteisenädalasena planeeritud puhkus aga pea kuu aja pikkuseks. Eelmisel nädalal toimetati sportlased ja veel sadakond saarel koroonavangistuses olnud venelast viimaks kodumaale tagasi.

Tšernova ja Sohrjakova ise on oma seiklusega kõigele vaatamata rahul ning Balilt sotsiaalmeediasse rohkelt paljastavaid pilte postitanud naistel jagub kogemust kirjeldades rohkelt kiirdusõnu.

"Kuigi teadsime viimaseid arenguid, ei soovinud me oma puhkusest loobuda ja otsustasime ikkagi minna - juba see fakt on lahe," teatas Tšernova. "Muidugi oli ka keeruline, sest meile saadeti pidevalt igasuguseid negatiivseid uudiseid. Olime murelikud, kuid uskusime, et lendame kaugele ja leiame paiga, kus saab probleemideta lõõgastuda."

Kodumaal oldi piigade pärast aga tõsises mures ning Venemaa kiiruisuliit otsis võimalusi, et nad kiiremas korras tagasi tuua. See aga ei õnnestunud ning viimaks said nad naasta Venemaa valitsuse korraldatud evakuatsioonireisiga. Tõsi küll, koju nad kohe ei pääse, vaid peavad kaks nädalat viibima karantiinis Moskva lähedases treeningbaasis.

Sportlaste seiklus Bali päikese all ja sellest postitatud fotod pälvisid ohtralt meelepaha, kuid naistele see korda ei lähe.

"Kõik, kes kirjutasid mulle õelaid asju ja solvasid mind kommentaariumis ja sõnumites ning soovisid, et ma Balil kõduneksin - soovin teile kõike paremat ja tegelege oma asjadega," põrutas Sohrjakova.

Tšernova ütles omalt poolt, et kui ajad rahunevad, läheks ta kindlasti Balile tagasi. 

"Kuigi olime seal terve kuu, ei näinud me suurt midagi. Ronisime küll vulkaani otsa ja käisime diskol, kuid meil polnud näiteks aega käia templites või võtta osa surfikursustest," kahetses kiiruisutaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee