Võrkpall

Eesti edukas võrkpallitreener lahkub Tartust ja asub juhendama Audentese piigasid 

Toimetas Kaspar Koort, 20. aprill 2020 12:41
Andrei Ojametsa ootavad uued väljakutsed.Foto: Aldo Luud
Seni Tartu Bigbanki meeskonda juhendanud Andrei Ojamets alustab alates 2020/2021. õppeaastast Audentese spordigümnaasiumi võrkpalliosakonnas tööd tüdrukute treenerina. Poiste juhendamist jätkab Raul Reiter.

Kui Reiter on Audenteses Eesti võrkpallile järelkasvu voolinud aastaid, siis Eesti rahvusnaiskonda ja klubidest viimati Bigbank Tartut juhendanud Andrei Ojametsa jaoks on tegu täiesti uue väljakutsega, vahendab Eesti võrkpalliliidu kodulehekülg.

"Eks Audenteses on juba mõnes mõttes samuti tipud, see on ju meie noorte paremik, kes seal treenib ja õpib. Naiste koondise peatreenerina ja ka Tartu ülikooli naiskonnaga töötades on mul naiste võrkpalliga viimasel ajal olnud suur kokkupuude, seega päris tundmatusse ma ei hüppa, usun, et tuleb huvitav aeg."

Ojametsa sõnul oli Audentese kasuks otsustamisel oma roll ka kindlusel, mida klubitreeneriamet ei paku.

"Mingi stabiilsus on igale treenerile hea, sest muidu elavad treenerid ju alati hooaeg korraga ja pärast seda oled jälle nagu töötu. Aga Tartu aja kohta tahan ma kindlasti öelda klubile suure tänu! See oli meeldiv ja tore aeg, klubi organisatoorne pool oli tipptasemel. Samuti TÜ spordihoone ja ülikooli meditsiiniline abi, kogu see kompleks on Eestis üks paremaid," lisas treener tänusõnad oma viimase klubi kohta.

Oma endist treenerit tänab Facebooki vahendusel ka Tartu Bigbank:

"Aitäh, Andrei Ojamets!

Tänaseks on selge, et Andrei Bigbank Tartu meeskonna eesotsas ei jätka.

Segane seis (tipp)spordi maastikul sunnib tegema treenereidki otsuseid, mis tagavad kindlust pikemas perspektiivis. Samuti on uus väljakutse Andreile kindlasti südamelähedane olnud pikka aega, nimelt asub ta juhendama Audentese noori võrkpallineiusid.

Ojametsa suhe meie klubiga ei ole olnud lihtsalt töösuhe, me oleme üksteist aidanud nii heas kui halvas. Veelkord suur aitäh, Andrei, ja edu Audentese spordigümnaasiumis!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee