Korvpall

Reinar Hallik: arvutimängud pole veel nii reaalseks tehtud, et seal keegi sama hästi viskaks kui mina! 

Toimetas Kaarel Täll, 24. aprill 2020 13:27
Reinar Hallik.Foto: Alar Truu
Juba homme alustab verivärske PAF korvpalli E-spordi liiga, millest võtavad osa kõik seitse Eesti meistriliiga klubi. Meeskonnad asuvad võistlema PlayStationi konsooliga videomängus NBA 2K20.

Liiga avamängus lähevad vastamisi Rakvere Tarvas ja Pärnu. Viimase eest teeb e-spordi debüüdi ka legendaarne Eesti koondise viskekahur Reinar Hallik, kelle sõnul vajab konsooliga toimetamine veel harjumist. „Välisklubides olles olen PlayStationit ikka mängud, aga kindlasti vajavad oskused veel lihvimist.“

Samal teemal

Kas Halliku virtuaalkuju vähemalt viskab juba sama hästi kui mees ise? „Arvutimängud ei ole veel nii reaalseks tehtud, et seal keegi sama hästi viskaks kui mina! Arendajatel on vaja veel vaeva näha,“ sõnas Hallik endale omase huumoriga.

E-liiga on Halliku arvates igati tore ettevõtmine. „Korvpall on täielikult seisma jäänud ja kõigil ju aega on. Huvitav on end proovile panna, saab kildu visata ja spordile omane võistlusmoment on ka sees.“

Rakvere Tarva ridades asub võistlema Halliku vana sõber ja rivaal Kristo Saage. „Ma soovitasin tal puldi veoautosse kaasa võtta, saab punase tule taga õppida. Ruut on viskamise nupp, ega tal rohkem teada pole vaja, sest sööta pole ta kunagi osanud,“ muheles Hallik.

Liiga kohtumisi näeb otseülekandes Delfi ja TV3 Sport Eesti Facebooki vahendusel. Laupäevaseid mänge kannab üle ka Inspira telekanal. Tarvas ja Pärnu asuvad vastamisi kell 11, kell 13 kohtuvad Tallinna Kalev/TLÜ ja Rapla ning kell 15 mängivad TalTech ja Kalev/Cramo.

Tutvu koosseisude ja ajakavaga!

Samal teemal

14.03.2020
Reinar Hallik: korra ütlesin küll Sõbrale, et ei viitsi enam ta möla kuulata
23.09.2018
Reinar Hallik on Alutaguse vallas tekitanud korvpallibuumi, vallutamist ootab kogu Ida-Virumaa
02.08.2018
LEMMIKÕPETAJA | Korvpallur Reinar Hallik: õpetaja muutis tunnisegaja kavala nipi abil kuulekaks korravalvuriks
19.03.2018
Reinar Halliku korvpalliakadeemia – kus, kellele ja miks?