Kõmu

Seksisümbol Carmen Electra meenutab, kuidas Jordan lõpetas Rodmani joomatuuri: peitsin ennast diivani taha 

Toimetas Eigo Kaljurand, 27. aprill 2020 18:15
Carmen Electra.Foto: AFP/Scanpix
Chicago Bullsi 1998. aasta tiitlivõidule pühendatud dokumentaalsarjas "Last Dance" paljastavad toonased mängijaid kulissidetaguseid mahlakaid seiku. Oma sõna sai sekka öelda 90ndate seksisümbol Carmen Electra.

Netflixi kümneosalise dokumentaalsarja kolmanda osa peategelane oli värvikas korvpallur Dennis Rodman, kes oli toona suhtes näitleja ja modelli Carmen Electraga. Kui Rodman oli väljakul kompromissitu lauapallide hankija ja musta töö tegija, siis väljaspool platsi oli ta sama metsik peoloom.

Samal teemal

Keset 1998. aasta hooaega läks Rodman meeskonna juurde ja ütles, et vajab puhkust. Chicago Bullsi peatreener Phil Jackson tuli mehe palvele vastu ja lasi ta 48ks tunniks lõbutsema. Rodman lubas kahe päeva tagasi olla, hüppas eralennukile ja läks Las Vegassse pidutsema.

"Vaatasin Phili ja ütlesin, et see mees ei tule 48 tunni pärast tagasi," meenutab võistkonna staarmängija Michael Jordan toonast aega. Jordanil oli õigus. Rodman kadus neljaks päevaks ja lõpuks läks Jordan ise teda Las Vegasesse otsima.

Kuna Carmen Electraga oli toona üks suurimaid seksisümboleid ja Rodman "paha poisi" kuulsusega, siis oli paar pidevalt ajalehtede esikaantel. "Pidu algas kohe, kui Rodman Las Vegasesse saabus," meenutas Electra. "Päris pöörane oli olla ta elukaaslane. Ta oli tõesti metsik."

Neljandal päeval peale Rodmani kadumist ilmus Jordan nende hotelliukse taha. "Ukse taga koputati ja see oli Michael Jordan. Peitsin ennast diivani taha," kirjeldab Electra. Jordan meenutab, et ta lendas tuppa sisse, rebis Rodmani voodist välja ja lohistas ta endaga trenni. Diivani taha peitunud Electra jälgis olukorda salaja pealt.

Michael Jordanit pani imestama Rodmani töövõime. Olenemata neli päeva kestnud joomatuurist suutis ta jooksutrennis kõigile kaaslastele kandu näidata. "Rodmanil oli vaja korraks eemale saada," lisas Jordan. "Kuid reaalsuses oli ta meeskonna jaoks alati olemas."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee