KK Pärnu tegi Tarval selja prügiseks. ArhiivifotoFoto: MARI LUUD
19. oktoober 2014, 19:03

KK Pärnu alistas raju lõpuga kohtumises Rakvere Tarva ja tõusis liidriks!

Eesti korvpalli meistriliigas jätkab täiseduga KK Pärnu, kes suutis kodusaalis alistada Rakvere Tarva lisaajale läinud kohtumises 91:79.

Tarvas võitis esimese poolaja kümne punktiga 47:37 ning viimasele veerandile mindi veel nende eduseisul 60:53, kui otsustaval perioodil suutis kodumeeskond vahe tagasi mängida ning viimased minutid kulgesid pingelises punkt-punkti heitluses.

Kuus sekundit enne kohtumise lõppu tabas Sten-Timmu Sokk kahest vabaviskest ühe ning Tarvas juhtis 74:72, kuid kaks sekundit enne lõppu tehti omakorda viga Rannar Raabi vastu, kes tabas mõlemad vabavisked ning mäng läks lisaajale.

Seda domineeris juba täielikult Pärnu, kes võitis kohtumise lõpuks 12 punktiga 91:79. Raap oli ka võitjate resultatiivseim 24 punktiga (kahesed 13/10), lisaks hankis mees 7 lauapalli ja jagas 5 resultatiivset söötu. Renato Lindmets toetas teda 19 punkti ja 10 lauapalliga, Sandis Silavs lisas 15 silma. Tarva edukaim oli 18 punkti visanud Roberts Stumbris. Statistika

Võit tõstis 3 võitu kogunud Pärnu ka tabeli tippu, Tarvas (2/1) on neljandal kohal.