ILM TALLINN

16°
N 29.06
18 °
R 30.06
14 °
L 1.07
12 °
P 2.07
16 °

Horoskoop

aries

Jäär

On oht vanema põlvkonna esindajatega riidu minna. Sul on kange tahtmine neile õpetada, kuidas maailma asjad tegelikult käivad, neil on aga sellest asjast hoopis teine arvamus.
taurus

Sõnn

Hea päev raske vaimse töö tegemiseks ja õppimiseks. Tahtejõudu on palju, kui muudmoodi ei saa, siis lihtsalt tuubid endale pähe ka sellise info, mis ei ole sinu jaoks huvitav ega loogiline.
gemini

Kaksikud

Jälgi oma käitumist klientide ja koostööpartneritega. Tahtmine raha teenida on suur, aga sellega kaasneb oht pealetükkivaks muutuda. Müüd oma kaupa sellise innuga, et hirmutad potentsiaalsed ostjad ära.
cancer

Vähk

Marsi ja Merkuuri ühenduse mõjul suureneb soov oma sõna maksma panna. Nii võivad loogilise mõttevahetusega algavad vestlused lõppkokkuvõttes inetuks sõnasõjaks paisuda.
leo

Lõvi

See, mida sulle juba lapsepõlves tungivalt sisendatud on, võibki sinu meelest olla absoluutne tõde. Sellest arvamusest kantuna kipud täna teisigi õpetama, kamandama ja hurjutama.
virgo

Neitsi

Keegi sõpradest võib küllaltki pealetükkivalt käituda, sinu tegemisi emotsionaalselt kritiseerida. Solvuda pole mõtet – ta teeb seda parimast tahtest, soovist sinu eest hoolt kanda.
libra

Kaalud

Töine õhkkond võib ärev olla, tunda on teravat konkurentsi. Ka sina võid olla haaratud soovist ennast tõestada ning teistelegi näidata, et oled nendest nii mõneski asjas targem.
scorpio

Skorpion

Üldiselt sulle meeldib teiste arvamusavaldusi kuulata. Täna aga võib kellegi käitumine sinus vastuseisu tekitada, sest ta esitab oma mõtteid kui vastuvaidlemist mitte sallivat tõde.
sagittarius

Ambur

Sisemine pinge võib olla suur. Oleksid justkui iseendaga pahuksis – tead, mida ja kuidagi sul oleks vaja teha, ent millegipärast saboteerid ennast ja toimid oma põhimõtete vastaselt.
capricorn

Kaljukits

Ka heas romantilises suhtes võib minna võimuvõitluseks. Vastuseis võib tekkida ideede ja arvamuste pinnalt. Väga raske on astuda sammu tagasi ja tunnistada, et ka sina võid eksida.
aquarius

Veevalaja

Hea päev vaimse töö tegemiseks, näiteks millegi kirjutamiseks, oma arvamuste jõuliseks argumenteerimiseks. Mugavam on töötada üksinda, teistega suhtlemine ainult eksitab sind.
pisces

Kalad

Võid otsustaval ilmel publiku ette astuda, et midagi õpetada või selgitada. See õnnestub hästi, ent pärast esinemist pead arvestama teravate küsimuste ja kriitiliste vastulausetega.

Anekdoot

Patsient pöördub sümpaatse meditsiiniõe poole: "Ma armastan teid nii väga, et ei suuda paraneda."
"Ärge muretsege," vastab õde, "te ei paranegi. Arst on minussesamuti armunud ja juhtus nägema, kuidas te mind eile suudlesite."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis