Adam Johnson. (ANDREW YATES)

Sunderlandi jalgpalliklubi ääremängija Adam Johnson tunnistas hiljuti kohtumajas üles seksuaalse tegevuse 15aastase tüdrukuga, mis on Suurbritannia seaduste järgi keelatud. Eile lasi Sunderland mehe lahti.

Kokku süüdistatakse Johnsoni alaealise meelitamises ja kolmes seksuaalse tegevuse episoodis. 28aastane jalgpallur tunnistas end süüdi meelitamises ja ühes seksuaalses kontaktis (suudlemine) tüdrukuga, kelle kohta ta teadis, et too on vähem kui 16aastane.

Ülejäänud kahe seksuaalse tegevuse süüdistuse osas algab reedel kohtuistung. Johnson viibis kohtus koos elukaaslase Stacey Floundersiga, kellega tal on aastane tütar, kes sündis mullu jaanuaris ehk umbes samal ajal, kui leidsid aset Johnsonile süüks pandavad teod.

Sunderlandis sündinu on lisaks Sunderlandile mänginud ka Middlesbrough'is, Leedsis, Watfordis ja Manchester Citys. Inglismaa koondises on Johnson käinud platsil 12 kohtumises ja löönud kaks väravat.

Jaga artiklit

1 kommentaar

I
Indrek2  /   12:37, 12. veebr 2016
No muidugi polnud selle tegelase nahk piisavalt jumekas, mudidu oleks ment lämisenud "me ei saa midagi teha, sest see oleks rassism" ning kõik oleks vanamoodi jätkunud.

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis