25. oktoober 2016, 21:01

Nõmme Kalju alistas viimase hetke väravast Rakvere ning liitus kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu jälitajate grupiga (4)

Nõmme Kalju sõitis Premium liiga 34. vooru lõpetavas mängus külla Rakverele ja teenis ootamatul raske 2:1 võidu.

Kalju vajas tiitliheitlusesse sekkumiseks täna tabeli punase laterna vastu kindlasti võitu. Esialgu tunduski kõik plaanipäraselt minevat, kui Ats Purje juba 3. minutil külalised ette viis. Seejärel aga pikalt sihile ei jõutud ning 73. minutil viigistas Madis Reimali värav seisu 1:1-le.

Võitu vajanud nõmmekad võitlesid aga lõpuni ning teenisid Maximiliano Ugge 90. minuti väravast siiski väärtuslikud kolm punkti. Kalju tõusis võiduga ühele pulgale Flora ning Levadiaga, keda lahutab kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu Infonetist kaks punkti.