Liverpool - Tottenham Foto: Jason Cairnduff
25. oktoober 2016, 23:46

Liverpool pidas täna õhtul Inglismaa liigakarika neljanda ringi mängu, kui koduväljakul alistati 2:1 Tottenham ning jõuti veerandfinaali.

Liverpool oli juba mängu algusest üritavamaks pooleks ja avavärav sündis juba 9. minutil, kui täpne oli Daniel Sturridge. Teisel poolajal kasvatas 27aastane inglane eduseisu juba kaheväravaliseks, kui ta 67. minutil sihile jõudis.

Tottenhamil õnnestus umbes veerand tundi enne kohtumise lõppu üks värav tagasi lüüa, kui penaltipunktilt oli täpne Vincent Janssen. Rohkemaks aga Mauricio Pochettino hoolealustel jõudu ei jätkunud ning lõpuvile kõlades särasid tablool Liverpooli 2:1 võidunumbrid.

Mõlema meeskonna peatreenerid andsin täna paljudele põhimeestele puhkust. See aga andis võimaluse Ragnar Klavanile, kes kuuajase pausi järel taas Liverpooli eest täis 90 minutit mänguaega teenis.

Veerandfinaalpaarid selguvad homme õhtul, kui peetud on kõik neljanda ringi kohtumised.