17. november 2016, 21:17

Pärnu ja Järvamaa karikavõistluste vahelise poolfinaali põnev avavaatus jättis korduskohtumiseks intriigi õhku

Täna alustati koduse võrkpalli karikavõistluste poolfinaalidega kui Pärnu võõrustas Järvamaa võrkpalliklubi.

Võrdsete heitluses läks vaja viite geimi, kust pikema kõrre tõmbas kodumeeskond.

Avageimi võitsid pärnakad kindlalt 25:16. Seejärel jagati kohtumine sõbralikult - teine geim Järvamaale 25:21, kolmas Pärnule 25:20, neljas omakorda Laimons Raudsepa hoolealustele 25:20. Otsustavas geimis oli taaskord kindlamad Avo Keele hoolealused - 15:10.

Võitjate poolelt oli resultatiivseim korraliku 57 rünnakuprotsendiga 21 punkti kirja saanud Edvarts Buivids. Külalistele tõid nii Linas Petravicius kui Virko Vantsi 19 silma, viimaselt ka viis serviässa.

Korduskohtumine leiab aset 30. novembril Paides. Koduväljakul peab Järvamaa edasipääsuks kohtumise võitma kas 3:0 või 3:1. 3:2 edu korral läheks vaja ka kuldset geimi.

Teises poolfinaalis lähevad vastamisi BIGBANK Tartu ja Selver. Avakohtumine peetakse laupäeval Tartus, kordusmäng samuti nagu ka teises paaris 30. novembril.