Liverpool - LeedsFoto: Carl Recine
29. november 2016, 23:37

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool kohtus teisipäeva õhtul liigakarika veerandfinaalis Leeds United'iga ning sai raske 2:0 võidu.

Viimasel ajal on Liverpooli peatreener Jürgen Klopp eelistanud keskkaitsjatena Joel Matipi ja Dejan Lovreni, kuid täna jooksis algrivistuses platsile Ragnar Klavan, kes mängis kaasa kõik 90. minutit.

Küllaltki ilmetus kohtumises hoidis Liverpool värava puhtana ning vastastele löödi ise kaks kolli. Divock Origi viis kodumeeskonna 76. minutil juhtima, kuid tolle hetkeni oli mäng küllaltki võrdne.

81. minutil vormistas lõppseisu vahetusest platsile tulnud 17-aastane Ben Woodburn, kellest sai klubi ajaloo kõige noorem väravaautor.

Teistes liigakarika veerandfinaalides kohtuvad Hull City ja Newcastle United, Arsenal ja Southampton ning Manchester United ja West Ham United.