Londoni Arsenal vs. Southampton.Foto: ADRIAN DENNIS
30. november 2016, 23:38

Inglismaa jalgpalli liigakarika veerandfinaalis alistasid Pühakud - nii Southamptonit kutsutakse - võõrsil varumeestega mänginud Londoni Arsenali 2:0 ning pääsesid poolfinaali.

Claude Puel'i hoolealused viis 13. minutil juhtima hollandlasest keskväljamees Jordy Clasie, kes paugutas Kahurimeeste - nii Arsenali kutsutakse - väravat valvanud Damian Martinezi selja taha võimsa pommi.

25 minutit hiljem otsustas mängu saatuse Southamptoni vasakkaitsja Ryan Bertrand. Varem Londoni Chelseas mänginud inglane sahistas võrku täpse löögiga Martinezi valvatava värava alumisse vasakusse nurka.

Lisaks Arsenalile oli täna liigakarika kaheksa parema hulgas võistlustules teinegi tippklubi: Manchester United. Jose Mourinho juhendatavate eest lõid kaks väravat Anthony Martial ja Zlatan Ibrahimovic. West Hami auvärava lõi Ashley Fletcher.

Seega on liigakarika nelja parema hulgas Ragnar Klavani leivaisa Liverpool, Hull City, Southampton ja ManU.