TTÜ mängijad (punases) TLÜ/Kalevi korvpalluri Reimo Tamme ümber (arhiiv)Foto: Toomas Tatar
2. detsember 2016, 21:00

TTÜ sai võõral väljakul Valga üle kindla võidu

Eesti korvpalli meistriliigas alistas reede õhtul TTÜ võõral väljakul kindlalt Valga-Valka 92:78.

TTÜ võitis avaveerandi kahe punktiga 27:25 ning avapoolaja lõppedes 47:40. Murranguliseks osutus aga kolmas periood, mille TTÜ võitis 26:16, viimased kümme minutit kulusid aga lõppseisu vormistamisele.

Võitjate resultatiivseim ja üleplatsimees oli Joonas Järveläinen 21 punktiga, kes sai kirja ka kaksikduubli 10 laupalliga. Sten Olmre ja Kiur Akenpärg lisasid 19. Valgale tõi Ivars Zvigurs 16 punkti.

TTÜ tõusis võiduga Eesti korvpalli meistriliiga tabelis teisele kohale seitsme võidu ja kahe kaotusega. Valga-Valka hoiab viiendat positsiooni viie võidu ja kuue kaotusega.