Barcelona - Madridi Real.Foto: JOSEP LAGO
3. detsember 2016, 19:14

Madridi Real päästis El Clasicos viimasel minutil viigipunkti (1)

Laupäeva õhtul kohtusid hooaja esimeses El Clasicos Barcelona ja Madridi Real, mis lõppes 1:1 viigiga.

Kohtumise avapoolaeg oli küllaltki sündmustevaene, kuid kohtunik suutis mõlema tiimi mängijad välja vihastada. Nii Barcelona kui ka Reali mängijad apelleerisid mitu korda penaltile, kuid vilemees ühtegi 11 meetri karistuslööki ei andnud.

Skoori avas 53. minutil Luis Suarez, kes realiseeris viielt meetrilt peaga Neymari karistuslöögist tulnud tsenderduse. Barcelonal oli veel kaks väga head võimalust minna kohtumist 2:0 juhtima, kuid Neymar lõi kuuelt meetrilt palli üle värava ning Messi mööda.

Madridi Real jõudis viigini 90. minutil, kui karistuslöögist tulnud palli suunas peaga väravasse Sergio Ramos. Olukorras eksisid rängalt Barcelona kaitsjad, kes olid lisaks Ramosele jätnud täiesti vabaks veel kaks Reali mängijat.

Pärast tänast kohtumist on Madridi Realil Hispaania liiga liidrina kirjas 34 punkti 14 mängust. Barcelona on teine 28 punktiga.