RB Leipzigi jalgpallur Timo Werner, kes realiseeris penalti. Foto: THOMAS KIENZLE
3. detsember 2016, 22:04

Bundesliga üllatusliider sai järjekordse võidu

Saksamaa jalgpalliliigas sai Bundesliga uustulnuk RB Leipzig koduväljakul 2:1 jagu Schalkest.

Leipzig läks kohtumist juba teisel minutil juhtima, kui kohtunik määras kergekäelise penalti, mille Timo Werner ka kindlalt ära realiseeris. Poolajaks oli seis siiski 1:1, sest 31. minutil lõi Schalke viigivärava Sead Kolašinac.

Kaitsja oli uuesti täpne 47. minutil, kuid siis lõi palli enda väravasse, mis andis Leipzigile 2:1 edu ning selle tulemusega kohtumine ka lõppes.

Kahe Borussia vahelises mängus alistas Dortmund Mönchengladbachi suurelt 4:1. Kaks tabamust sai kirja Pierre Aubameyang, võitjatele lõid värava ka Lukasz Piszczek ja Dembele. Kaotajatelt sai tabamuse kirja Raffael.

Pärast 13. vooru juhib Bundesligat jätkuvalt RB Leipzig 33 punktiga. Müncheni Bayernil on 30 ning kolmandal võistkonnal Berliini Herthal 27 punkti.