Eesti saalihokikoondisFoto: LAURA OKS
9. detsember 2016, 00:31

NII SEE JUHTUS | Sport 08.12: Eesti saalihokikoondise jõud ei käinud Tšehhist üle, lõppes Euroopa liiga alagrupiturniir

Tere, kallis spordisõber! Tänase päeva põhisündmus on mõistagi Eesti saalihokikoondise MM-veerandfinaal tugeva Tšehhi vastu, kus tõele au andes on võitu raske loota, kuid kindel on üks: Eesti mehed valge lipuga platsile ei lähe ning annavad endast kõik! Saalihoki ja kõik muu mõistagi Õhtulehes.
00:31
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Ühinege meiega juba homme!

00:30
Manchester United on üks 24 tiimist, kes pääsesid Euroopa liiga alagrupiturniirist edasi (SERGEI SUPINSKY)
23:08
Moskva CSKA staar Aaron Jackson (Alar Truu)
22:03
Ka Wayne Rooney pingutas (Valentyn Ogirenko)
21:28

Pool teist poolaega on mängitud, ManU hoiab 1:0 eduseisu! Samal ajal on Sergei Zenjovi koduklubi Gabala 0:2 kaotusseisus Mainzi vastu.

21:11

Viik kaua ei püsi! Henrikh Mkhitarjan viib ManU juhtima!

21:03

ManU ja Zorja kohtumises on lõppenud poolaeg ja tablool viik 0:0! Kuna A-alagrupi teises matšis juhib Fenerbahce Feyenoordi vastu, siis praeguse seisuga läheks alagrupist esimesena edasi Türgi klubi ning ManU jääks teiseks.

21:02

20:40

Euroopa liiga kohtumine Itaalia klubi Sassuolo ja Belgia meeskonna Genki vahel on edasi lükatud! Kohtumine pidi algama Eesti aja järgi kell 19, kuid praeguseks on seda juba kaks korda edasi lükatud ning uus matši algusaeg on 20.00.

20:28

ManU ja Zorja pole esimese 25. minutiga veel küll väravat löönud, kuid alagrupi teises kohtumises juhib Fenerbahce võõral väljakul Feyenoordi vastu 1:0!

20:03

Zorja Luganski ja Manchester Unitedi kohtumine on alanud! Kas juhtub üllatus ning ManU ei jõuagi Euroopa liigast edasi?

19:58
SAALIHOKI
Eesti saalihokikoondise peatreener Argo Kungla (Õhtuleht)
19:56
Fännid üle terve maailma mälestavad Chapecoense lennutragöödias hukkunuid. (TORU HANAI)
19:18
VIDEO
Kuidas sellisest kohast ei lööda väravat?! (Ekraanitõmmis)
18:55

Aeg keskenduda tänasele eurovutile - Euroopa liiga alagrupiturniir lõpeb täna. Jalgpallifännidele suurepärane õhtu, üks kohtumine magusam kui teine.

18:31
LASKESUUSATAMINE
18:00
SAALIHOKI

KAHJU! Tšehhid lõid matši viimasel minutil veel ühe värava ning Eesti langeb veerandfinaalis 2:8!

Eesti - Tšehhi (IFF)
17:31
SAALIHOKI

Ja Tšehhi jõuab viimase kolmanda alguses veel ühe tabamuseni... 2:7 Eesti poolt vaadatuna. Nukraks kisub

17:12
SAALIHOKI

KAHJU! Tšehhi jõuab teise kolmandiku viimasel minutil veel kaks korda sihile ning enne viimast perioodu on Eesti 2:6 kaotusseisu! Eestil oli kaks väga kehva minutit - kolmanda ja neljanda värava vahe oli 30 sekundit, viienda ja kuuenda 40 sekundit.