Ktistian Kangur Milano Olimpia särgis.Foto: OZAN KOSE
5. veebruar 2017, 23:39

NII SEE JUHTUS | Sport 05.02: Kangur kaotas endisele koduklubile, Nurmsalu teenis punkti ja Kamerunist sai tšempion (3)

Tere, spordisõber! Soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub? Siis on Õhtulehe õhtuni kestev ülekanne just sulle sobilik, sest meie juba midagi kahe silma vahele ei jäta!
23:44
HEAD ÖÖD

Selline sai tänane spordipäev. Näis, millega üllatab meid uus nädal!

23:39

ASI SELGE: Kristjan Kanguri koduklubi Varese kaotas Itaalia kõrgliigas eestlase kunagisele tööandjale Milano Olimpiale 82:98. Kangur viibis väljakul kokku 17 minutit, kuid punktiarvet ei avanud. Tema arvele jäi üks lauapall ja üks resultatiivne sööt. 18 vooru järel hoiab Varese tabelis viie võidu ja 13 kaotusega eelviimast ehk 15. Kohta. Olimpia on kindlalt tabeli liider.

23:29

Paistab, et Varese jõud siiski raugeb, neli miuntit enne lõppu on Milano edu 87:72...

23:17

Uudiseid Itaaliast. Varese võitis kolmanda veerandi 24:19, kuid viimasele kümnele minutile minnakse vastu 64:73 kaotusseisus. Kanguri arvel 13 minutit, üks lauapall ja üks korvisööt.

22:55

VÕIMAS! Kamerun on 15-aastase pausi järel taas Aafrika meister!

22:47

2:1 Kamerunile! Kas Vincent Aboubakari iluvärav otsustab finaali saatuse?

22:35

POOLAEG! Milano juhib Varese vastu 54:40, Kanguri arvel 12 minutit ja üks lauapall.

22:20

Kamerun viigistab!

22:13

22:12

Avaveerandi võidab Milano 25:21, Kangur pole kaheksa väljakul oldud minutiga minutiga statistikat teinud.

21:58

Mängu algus on tasavägine, Varese juhib Milano vastu 11:10.

21:49

21:28

21:24

Egiptuse koondise 44-aastane väravavaht Essam El-Hadary on Aafrika meistriks kroonitud ka aastatel 1998, 2006, 2008, 2010.

Essam El-Hadary tänase mängu eel sooja tegemas. (GABRIEL BOUYS)
21:03

20:56

20:50

Kell 21.45 algab Itaalias korvpallimatš, kus Kristjan Kanguri koduklubi kohtub eestlase eelmise koduklubi Milano Olimpiaga. Kui Varesel on senise hooajaga kirjas viis võitu ja 12 kaotust, siis Milano meeskonnal on koos 14 võitu ja kolm kaotust.

20:46

Dundee FC poolkaitsja Paul McGowan läks endast ikka korralikult välja, kui tema tiimikaaslane Julen Etxabeguren kaks penaltit põhjustas. Teisel korral tõmbas hiispaanlane maha Henri Anieri.