Kristjan Kitsing (palliga) suvel Eesti koondise särgis Saksamaa vastu.Foto: LAURA OKS
19. veebruar 2017, 16:48

JAHT LIIDRILE JÄTKUB! Kitsingu soliidne esitus viis Bakkeni tabeli tipule sammu võrra lähemale

Korvpalli Taani meistrivõistlustel alistas Eesti koondislase Kristjan Kitsingu leivaisa Bakkeni Bears koduväljakul 102:82 Sisu.

Võõrustajad pöörasid mängu enda kasuks teisel poolajal. Kui esimese 20 minuti järel oldi 48:52 kaotusseisus, siis kolmas ja neljas veerandaeg võideti vastavalt 30:19 ja 24:11.

26aastane Kitsing teenis mänguaega veidi üle 15 minuti ning viskas kaheksa punkti. Eestlane ei tabanud ühtegi kolmepunktiviset - 0/3 -, ent tabas kuuest kahepunktiviskest neli. Lisaks võttis Kitsing kolm lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Taani liiga tabelis jätkab Bakken teisel kohal. Liider Horsensil on ühe enampeetud mängu juures kirjas üks võit rohkem.