NII SEE JUHTUS | Sport 8.03: Barcelona tegi ajalugu, Dortmundi Borussia kindlalt veerandfinaali (4)

LISA KOMMENTAAR

teadja.9. märts 2017, 00:16
L6puni tuleb mängida. See et Angel di Maria ei suutnud viis minutit enne l6ppu 5:2 le lüüa, ei saa küll Barcelonat süüdistada. Peebule niipalju, et ei tasu liiga suuri panuseid Triobetis teha.
Peep8. märts 2017, 23:44
Ootaks nüüd tiinekast kommenteerijat "barca", kes hakkab ajama kui õigesti kohtunik vilistas ja kui õige mäng oli.
Barcelona poolehoidjad on pooletoobised täiesti, kui selles mängus kohtuniku kätt nende arust mängus polnud.
Peep8. märts 2017, 23:40
Kui palju peab barcelonat kaasa aitama, et nad edasi pääseks? paistab, et see Saksa kohtunik lähiajal enam suuri mänge ei vilista, vaja areneda enne. Kätega mängude eest karistusi ei määra, viimane penalti anti Suareze sukeldumise eest (mille eest pidanuks teise kollase saama) jne-jne.
Masendav kui ebasümpaatne võib üks meeskond koos kohtunikuga olla.
Peep8. märts 2017, 23:30
Paistab, et Barcelona tohib täna käega mängida, ära ei vilistata.