Kristjan Kangur sai vahetusest sekkudes palju mänguaega ja tegutses kasulikult (9p, 6 lp). ()

Eesti korvpalluritest ei läinud Itaalias hästi mitte ainult Rain Veidemanil, vaid ka Kristjan Kangur ja Varese said võidu kätte. Varese alistas riigi meistrisarjas võõrsil Brescia 87:78.

Varese haaras ohjad enda kätte 21:11 võidetud teise veerandajaga, mis tõi poolajaks kaheksapunktilise edumaa. Kolmanda veerandi lõppedes näitas tabloo kodumeeskonna poolt vaadates juba 54:67 ning külalised ei andnud edu käest.

Vahetusest sekkunud Kangur mängis tervelt 28 minutit ning kogus 9 punkti, 6 lauapalli ja 1 vaheltlõike. 30 punktiga oli resultatiivseim kaheksa kolmest tabanud Dominique Johnson. Varese kaugvisked kokku 35/18 (!).

Neljanda võidu järjest saanud Varese jagab nüüd 9 võidu ja 14 kaotusega 13. kohta, kuid viimane play-off'i koht jääb kõigest kahe võidu kaugusele! Aega seejuures jätkub, põhiturniiri lõpuni jääb seitse vooru.