4 kommentaari

C
Carl  /   10:13, 22. apr 2017
Ott võiks Real Madridile ja Ronaldole vähem kiidulaulu laulda. Bayern juhtis 1:0 ja 66 minutil oli Levandowski minemas üks ühele Navasega, kui saamatu piirikohtunik lipu tõstis. Tegelikult polnud mingit suluseisu, Marcelo kattis selgelt ära.
2:0 eduseisus ja kaitsta eduseisus Bayern oskab.
Järgnes 2:2, kus Ronaldo oli meeter suluseisus, edasi oli mâng sisuliselt läbi, kohtunike rasked vead otsustas veerandfinaal saatuse..
J
Joss  /   12:14, 21. apr 2017
Ajastu lõpp? Absoluutselt mitte. Luis Enrique on taktikaliselt lihtsalt kulunud. Barcelona toetub liigselt juba MSNi õlule. Jah, meeskonna aju Xavi lahkus, aga Iniesta ja ja veel rohkem Busquets suudavad mängida küll, taktikaline suunitlus lihtsalt ei too hetkel nende tugevamaid külgi esile. Busquets on maailma parim CDM ja kui Barcelona saaks juurde endale ühe klassikalise ehitava ja mängu hästi lugeva poolkaitse (Verratti nt), siis muutub juba terve meeskonna skene. Barcelona ajastu ei lõppe, mitte mingil juhul. Neil on maailma parim ründe trio, mis on vaja lihtsalt ülejäänud tiimiga tasakaalustada. Järgmine aasta tulevad jälle ja näitavad. Ja kuidas Ronaldo ja Messi endiselt neutraalsete pilkude läbi samal joonel on, ei saa ma absoluutselt aru. Messi on isegi see hooaeg statistikaliselt parem ja teeb enda meeskonna jaoks palju-palju rohkem. Väravad-söödud-buildup, lihtsalt kõike. Messi on läbi aegade parim ja mitte miski ei õigusta selle auhinna Ronaldole andmist. Juba eelmine aasta Ramose ja Ederi õlult see ju tuli, aga paraku nii see süsteem toimib.
P
Peep  /   16:37, 21. apr 2017
Jajah, 2014. MM-i parima mängija tiitlit vääris ta ka eksole :D
Mul oli hea meel näha seda ülbikust Neymarit oma särki nutmas kui kolmapäevane mäng läbi sai. Äkki õpib veidi lugupidamist ja vähem kukkumist.
I
If.  /   11:31, 21. apr 2017
Busquets ja Pique pole enam esimeses nooruses? Päris 20 aastased ei ole tõesti aga busquets on näiteks 28 ja Pique sai 2kuud tagasi 30aastaseks nii et päris muldvanad justkui poleks.

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis