Konstantin Vassiljev.Foto: Jagiellonia / Facebook
30. aprill 2017, 22:47

KOSTJA ON TAGASI! Vassiljev naasis vigastuspausilt ja sihib Poola meistritiitlit

Jalgpalli Poola meistrivõistlustel võitis Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia täna 1:0 Szczecini Pogonit. Vigastuspausilt naasnud Vassiljev sekkus mängu vahetusest.

2. aprillil vigastada saanud Eesti koondise poolkaitsja jättis vahele kolm järjestikust matši. Täna oli mees taas koosseisus ja vahetati väljakule 85. minutil.

Jagiellonia võiduvärava lõi Cillian Sheridan 33. minutil. Matš ise oli tuline ja 12 100 pealtvaataja ees jagas kohtunik välja üheksa kollast kaarti, millest kuus läksid külalistele Szczecinist.

31 vooru järel on Jagiellonia meistrivõistluste liider, Poznani Lechi edestatakse kahe, Varssavi Legiat ja Gdanski Lechiat kolme punktiga.