Eesti võrkpallikoondisFoto: Alar Truu
3. juuni 2017, 19:57

KAHJU! Avageimi võitnud vollekoondis kaotas Maailmaliigas Tuneesiale (4)

Eesti meeste võrkpallikoondis sai Maailmaliiga kolmandas tugevusgrupis valusa kaotuse, kui 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 21:25) kaotati Tuneesiale.

Kohtumine algas eestlastele positiivselt, kui esimest geimi domineeriti ning võeti kinddel 25:18 võit. Teises geimis juhiti veel 5:2, kuid siis toimus suuremat sorti lagunemine, millest ei suudetudki toibuda.

Väga ohtrate servivigadega anti initsiatiiv käest ning teine geim kuulus Tuneesiale 25:17. Kolmas geim läks sama rada pidi ning Aafrika tippvõistkond võitis selle 25:21.

Neljas geim algas eestlastele positiivselt. Kert Toobali mängu lülitumisega muutus Eesti mängupilt ning geimi juhiti veel 17:14. Siis toimus aga otsustav lagunemine, Tuneesia läks juhtima ning kohtumise lõpetas matši iseloomustav eestlaste serviviga - 21:25 neljas geim Tuneesiale.

Homme kohtutakse turniiri võõrustava Montenegroga.