Henri Anier Eesti koondise särgis. Foto: Stanislav Moshkov
22. juuli 2017, 22:40

VIDEO | OPPA! Eestlased virutasid Soomes üksteisele värava (1)

Jalgpalli Soome kõrgliigas olid täna vastamisi Eesti koondise ründajate Henri Anieri ja Ats Purje koduklubid. Kaotajana ei pidanud väljakult lahkuma kumbki mees, sest meeskonnad tegid võitlusliku 2:2 viigi, sealjuures tegid skoori mõlemad ründajad.

Henri Anieri sekkus oma meeskonna FC Lahti tegemistesse 59. minutil ja pärast eestlase mängu tulekut hakkas kohe juhtuma. Vaid kaks minutit hiljem läks Lahti kohtumist juhtima, kui 61. minutil oli täpne Marko Simonovski. 75. minutil oli aga täpne Anier ise, kui lükkas väravavahi tõrjutud palli sisuliselt tühja võrku.

Võlgu ei jäänud ka Ats Purje. KuPS vähendas kaotusseisu minimaalseks 77. minutil ja üksteist minutit hiljem tõi Ats Purje tabamus tabloole viigiseisu 2:2.
Purje tegi sealjuures kaasa terve kohtumise.

Soome kõrgliigat juhib Helsingi jalgpalliklubi HJK ja teist kohta hoiab Marko Meeritsa ja Markus Jürgensoni koduklubi Vaasa. Kolmandalt kohalt võibki leida Henri Anieri värske koduklubi FC Lahti, kellele järgneb kohe Ats Purje leivaisa KuPS.