Romelu Lukaku on Manchester Unitedi eest alustanud võimsa hooga. Foto: GEOFF CADDICK
19. august 2017, 16:41

VIDEO | Manchester United noppis kõrgliigas kindla võidu

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas on hooaja alguses võimsa minekuga Manchesteri United, kes alistas täna võõral väljakul Swansea meeskonna 4:0.

Täna jättis United sarnaselt möödunud nädalavahetusele (Manchester United võitis West Hami 4:0 - toim.) põhilise väravatelöömise kohtumise lõpuosasse. Siiski ei möödunud kuivalt ka avapoolaeg, 45. minutil oli Punaste Kuradite eest täpne Eric Baily.

Õigele väravatesoonele jõuti alles 80. minutil, kui juba oma kolmanda Premier League'i värava lõi klubi uus ründaja Romelu Lukaku. Sarnaselt avavoorule hoolitsesid Unitedi kahe viimase värava eest Paul Pogba ja Anthony Martial.

Kahe mänguga on Unitedil tabelis kirjas 6 punkti ja väravatevahe 8:0, ehk suure tõenäosusega lähevad Punased Kuradid järgmisele nädalale samamoodi vastu liidrikohalt.