NII SEE JUHTUS | Sport 22.08: Johaug jääbki olümpialt eemale, Nabi MM-hõbedal

Head spordisõbrad, käes on selle nädala viimane teisipäev. Kui huvitud, mis täna spordimaailmas toimub, siis tasub Õhtulehe otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia kõik tähtsaima ja põnevaima. Naudime koos!

22:57
MAADLEMINE

22:12
SULGPALL

Raul Musta MM lõppes Glasgow's ühe mänguga, ta kaotas soomlasele Eetu Heinole 20:22, 21:16, 15:21.

21:54
KERGEJÕUSTIK

Ksenija Balta võistleb sel nädalavahetusel Saksamaal IAAF Challenge võistlusel Berliinis.

21:50

21:42
ULTRATRIATLON

21:05
TENNIS

20:54

Hädavajalikku punktilisa sai tabelisse juurde ka Tartu Tammeka, kes alistas kodus Viljandi Tuleviku 2:1.

20:53

20:44

Sillamäele külla sõitnud Levadia kasutas kodumeeskonna külalislahkust kurjasti ära ning võitis võõral väljakul lausa 9:0.

20:16

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel on täna lõppenud juba üks kohtumine, kui Pärnusse külla sõitnud Narva alistas kodumeeskonna 1:0. Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses Tanel Tamberg.

Ühtlasi on hetkel käimas printsipiaalne lahing esikoha nimel - Kalju võõrustab Florat. Paraku on kodumeeskond 17. minutiks jäänud juba kaotusseisu, kuna kohtumise 6. minutil oli täpne Rauno Alliku.