Pärnu Sadama mängijadFoto: Martin Ahven.
24. oktoober 2017, 20:19

Visalt võidelnud Pärnu šokeeris Raplat ja võttis magusa revanši

Täna sai oma avalöögi korvpalli Balti liiga 14. hooaeg. Eriti vingelt algas see täna pärnakatele, kes võõral väljakul alistasid Rapla meeskonna 94:88.Pärnu Sadam võttis magusa revanši eelmisel nädala kolmapäeval suvepealinnas saadud kaotuse eest korvpalli Eesti meistriliiga raames. Kui kuus päeva tagasi olid 21punktilise kaotusseisu tagasi mänginud Rapla võidunumbrid 78:73, siis täna olid Aivar Kuusmaa hoolealused tagaajaja rollis samamoodi enamik kohtumisest. Kohe avavilest saadik olid Pärnu noored hakkamist täis ning viskasid järjepanu korve. Kuigi avaveerandil oli Raplal sellele kõigele vastus, ei pääsenud punased kordagi kohtumist juhtima ning avaveerand kuulus ikkagi Pärnu/Sadamale 25:23.Teisel veerandajal enam Aivar Kuusmaa hoolealuste visked nii hästi ei tabanud (avapoolajal Rapla kolmesed 9st 2, Pärnul 9st 5) ning väikese vahespurdi teinud Pärnu oli poolajaks peal 48:39.Kolmas veerandaeg tundus samamoodi edasi minevat, kui suvepealinna meeskond suurendas oma edus