Kaia Kanepi.Foto: Stanislav Moshkov
1. november 2017, 19:03

Avaseti kaotanud Kanepi võitles raskest seisust välja ja pääses veerandfinaali (1)

Kaia Kanepi (WTA 106.) jätkab edukalt Prantsusmaal Nantes'is peetavat 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-tenniseturniiri. Esimese paigutusega eestlanna jõudis juba veerandfinaali.  Avaringis 6:1, 7:6(4) Sherazard Reix'ist (WTA 258.) jagu saanud Kanepi kohtus täna 21aastase jaapanlanna Mari Osakaga (WTA 297.). Eestlanna jaoks algas matš raskelt ja avasetis pidi ta vastu võtma 2:6 kaotuse. Teine sett osutus eriti põnevaks ning otsustavaks sai kiire lõppmäng, kus Kanepi oma kogemused siiski maksma pani.

Kolmandas setis oli mäng juba selgelt Kanepi poole kaldu ja lõpuks läks tabelisse 2:6, 7:6(3), 6:0 võit.

Turniiril kõrgeima asetuse saanud Kanepi järgmine vastane on kas rumeenlanna Elena Gabriela Ruse (WTA 262.) või venelanna Anna Blinkova (WTA 135.).