Tanel Kurbas viskel. Foto: Lukas Droppan
15. november 2017, 14:04

Tanel Kurbas tüüris koduklubi tabeli liidriks

Eesti korvpallikoondislane Tanel Kurbas tegi Slovakkia kõrgliigas taaskord soliidse partii, kui aitas Levice koduväljakul 96:69 võiduni Handlova üle.

Levice tegi sotid selgeks teise poolajaga. Alustuseks võideti kolmas veerandaeg 34:21 ning otustaval neljandikul mängiti vastane üle 10 punktiga.

Kurbas teenis mänguaega 26 minutit ning viskas 9 punkti. Lähiviskeid tabas ääremängija 6/4, mööda läksid mõlemad teele saadetud kolmesed. Lisaks sai meie mees kirja 3 resultatiivset söötu ja pallikaotuse.

Ühe mängu enam pidanud Levice tõusis 12. mänguvooru järel tabeli liidriks, kui võidetud on 10 kohtumist. Seni ühe kaotusega piirdunud Bratislava Inter peab oma kohtumise täna. Hadlova hoiab 12 meeskonna konkurentsis 7. positsiooni.