Austraallased võivad rõõmustada! Foto: WILLIAM WEST
15. november 2017, 13:12

VIDEO | Austraalia napsas kapteni kübaratriki abil jalgpalli MMi eelviimase pileti! (1)

Austraalia on eelviimane meeskond, kes tagas endale pääsu tuleval suvel Venemaal peetavale jalgpalli MMile.

Pärast avavooru 0:0 viiki Hondurasel õnnestus Austraalial koduväljakul oma paremus maksma panna ning ajaloo viies MMi pääse saada.

Tänases kohtumises hakkas juhtuma teisel poolajal. Alustuseks viis Mile Jedinak viis Austraalia 53. minutil juhtima. Seejärel realiseeris sama mees veel 72. ja 85. minutil penalti, millega oli mängu saatus otsustaud. Hondurase auvärava ja lõppseisu 3:1 eest hoolitses Alberto Elis neljandal üleminutil.

Ühtlasi on MMile sõitvast 32 koondisest selgunud 31. Viimase edasipääseja mängivad Peruus välja kohalik koondis ja Uus-Meremaa. Selles paaris lõppes avamäng samuti 0:0. Pall pannakse mängu homsetel varajastel hommikutundidel.