Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi. Foto: Robin Roots
21. november 2017, 23:57

NII SEE JUHTUS | Sport 21.11: Liverpooli edasipääs jäi ootele, Kanepi alistas Kontaveiti

Eesti tennisetippude näidismatšist väljus Anett Kontaveiti vastu võitjana Kaia Kanepi ning Ragnar Klavan mängis Liverpooliga maha 3:0 eduseisu, kui tegi Hispaanias Sevillaga 3:3 viigi.

23:19

Son lööb Tottenhami teise ehk Dortmundi olukord muutub täbarast sootus hulluks. Saksamaa klubi kaotusseisus 1:2.

23:07
PENALTI
23:03

Kuid see pole määrav, sest ka teisel katsel Sevilla mees ei eksi. Liverpooli edu on nüüd minimaalne 3:2.

23:03

Ben Yeddar lööb küll penalti sisse, kuid Sevilla mees jooksis liiga vara kasti ning tuleb uus penalt.

23:02

Sevilla saab 59. minutil penalti.

22:59

Punni sai eest ka Napoli, kes asus 57. minutil Lorenzo Insigne tabamusest koduväljakul Shakhtari vastu 1:0 juhtima.

Madrid klubi kuuenda APOELi võrku lõi Cristiano Ronaldo

22:57
BEN YEDDERI VÄRAV
22:55

Sevilla lööb Liverpoolile ühe tagasi, kui 51. minutil on peaga täpne Ben Yedder.

Cristiano Ronaldo värav:

Kane'i värav:

22:53

Meeskonnad alustavad teisel poolajal sealt, kust esimese lõpetasid.

49. minutil viigistab Harry Kane Dortmundi ja Tottenhami kohtumises mänguseisu.

Kürposel paugutab edasi Madridi Real, kelle eest virutas APOELi võrku (oma esimese, kuid klubi viienda) Cristiano Ronaldo.

22:43

Tänased mängud, esimesed kaks kohtumist on juba lõppenud, ülejäänud mängudes hetkel poolajapaus.

22:39

Benzema teine värav:

22:37
TENNIS

22:35
TENNIS

KÕIK! Kontaveit lõpetab matši ise, kui teeb servil topeltvea.

Kanepi võidab 7:5, 5:7 6:3.

22:34
TENNIS

Kanepi, kes on kolmandas geimis peal 5:3, jõuab Kontaveiti pallingul nüüd mängu esimese matšpallini.