Kergejõustik
20. juuni 2015, 18:06

Rasmus Mägi alistas vihase rivaali Kariem Husseini (3)

Täna algas Kreekas kergejõustiku võistkondliku EMi esiliiga. Eesti esimese alavõidu eest hoolitses 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi, kes läbi staadioniringi ajaga 49.59.

Mulluse Eesti parima meessportlase aeg ei ole midagi erilist, aga sellest hoolimata on tegu väärt võiduga. Eestlasest jäi seitse sajandikku maha iirlane Thomas Barr ja 37 sajandikuga jättis Mägi selja taha šveitslase Kariem Husseini, kellele ta mullustel Euroopa meistrivõistlustel alla jäi.

Naiste samal distantsil jooksis Maris Mägi oma hooaja tippmargi 57.90 ja sai viienda koha. Võitis Tšehhi jooksja Zuzana Hejnova ajaga 55.11.

Teisi Eesti sportlaste tulemusi võistkondlikul EMil kajastame jooksvalt meie spordipäeva otseülekandes.