Pärnakate suur samm veerandfinaali suunas

Viljar Voog, Pärnu, 22. jaanuar 2016, 06:00
PITSER: Timo Tammemaa pani viimases geimis kolmel rünnakul järjest belglaste rünnakule üksinda bloki ette. Foto: Alar Truu

Belgia võrkpalliliiga on Euroopa üks tugevamaid, mida tõestab ka fakt, et kolm parimat klubi on võistlustules meistrite liigas. Praegu vahvlimaa liigatabelis neljandat kohta hoidev Meneni Prefaxis kaotas aga eile Challenge Cup sarjas 1:3 Pärnule.

Pärast ühte vaheaastat taas eurosarjas osalev Pärnu seadis hooaja eel eesmärgiks vähemalt ühest ringist edeneda. See ülesanne täideti juba vanal aastal, kui kuldses geimis oldi üle ungarlaste Kapsovari Finost.

Eile astuti suur samm plaani ületamise suunas, kui belglased alistati kaheksandikfinaali avamängus 3:1.

Edasi lugemiseks:

14. märts 2016, 06:00
Võrkpallikarikate kodu: Pärnu, Pärnu, Pärnu!
27. jaanuar 2016, 22:47
KAHJU! Pärnu võrkpallurid kaotasid Belgias nii mängu kui kuldse geimi
21. jaanuar 2016, 23:10
ÕHTULEHE VIDEO | Avo Keelt üllatas vastaste diagonaali niru mäng: "Ma kahtlustan, et seal on mingi ihuviga küljes."
13. detsember 2015, 21:42