Korvpall

Alar Varrak: klubi tegi mind vallandades õige otsuse (2)

Toimetas Karl Juhkami, 22. november 2017, 12:58
Alar Varrak.Foto: Alar Truu
Eesti valitsev korvpallimeister BC Kalev/Cramo otsustas täna loobuda senise peatreeneri Alar Varraku teenetest."Ma ütlen siiralt ja ausalt, et klubi tegi õige otsuse," kommenteeris Alar Varrak uudis meeskonna pressiteates. "Mulle endale oli see loomulikult raske, aga klubi seisukohalt igati arusaadav. Võistkond on käesolevaks hooajaks üsnagi hästi komplekteeritud ning Briscoe lisandumisega saime juurde ühe vajaliku lisa käigu. Samas oli kuskil mingi tõrge ja ma loodan, et uue treeneri tulekuga saab meeskond paisu tagant välja. Võistkonnal on potentsiaali paremini mängida, ehk ainuke teenitud võit VTB Ühisliigas ei peegelda meeskonna tegelikku sisu.

Soovin klubi tänada üheksa koos veedetud aasta eest. Pole just tavapärane, et üks treener ühe meeskonna juures nii kaua püsib. Soovin meeskonnale edu ja jaksu."

Meeskonna uueks peatreeneriks saab 40aastane leedulane Donaldas Kairys, kes peaks Eestisse jõudma neljapäeval. 

Võta Õhtulehe ja Playplusi ühispakett ning vaata Eesti korvpallikoondise MM-valikmänge otse internetist. Loosi läheb iPad! Proovi ja osale loosimises!

Samal teemal

6. detsember 2017, 19:58
Alar Varrak naaseb Eesti korvpallikoondise treeneripingile uues rollis
5. detsember 2017, 17:42
CSKA teeb Alar Varrakule erandi ja lubab enda köögipoolega tutvuma
1. detsember 2017, 21:00
Kalev/Cramo oli Pärnu vastu hädas, aga uus peatreener sai debüütmängus siiski võidu kätte
23. november 2017, 12:15
Müürsepp teatas Facebookis, et läheb pensionile, aga päris üks ühele ei saa seda sõna võtta

2 KOMMENTAARI

p
pallur 22. november 2017, 19:13
Õige otsus juhtkonna poolt,kaua võib vabandada? Time-outil ainult karjub ja joonistab tahvlile mõt eituid skeeme. Meeskonnas ei ole "hinge",mängitakse vaid raha pärast!
k
Kokkuvõte 22. november 2017, 13:16
See on täitsa ükskõik kuidas need võõrmängijatest komplekteeritud meeskonnad mängivad ja samuti on ükskõik, kes neid treenib. Vaatama neid neegusi ma ei lähe. Peaasi on jälgida, et eesti maksumaksjate raha ei läheks võõrmängijate ja nende treenerite taskusse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee