Kristo Galeta. (Stanislav Moškov)

Eile selgus, et EMi normist kolme sentimeetri kaugusele jäänud kuulitõukaja Kristo Galeta Berliini pääsuks vajalikku wild card'i ei teeni. Järgnes viha ning tüli kergejõustikuliiduga. 

Tülikohti on palju. Galeta jäi endasõnul ebaõiglaselt ilma 1500 eurost, mida talle talvel toetuseks lubati. Suvel jäi tal võistlemata Balti matšil, mis tekitas taas paksu pahandust. 

Kergejõustikuliidu saavutusspordi juhi Kristel Berendseni sõnul ei taodeldud mehele vabapääset seetõttu, et ta nõudis Balti matšil osalemise eest just seda 1500 eurot, mis talle maksmata jäi. 

.„Sellist asja pole kunagi olnud ja ma pole mitte kunagi nii öelnud! Liit pole minuga isegi suhelnud ja õnne soovinud, kui isikliku rekord tegin! See on täielik laim!” ütles Galeta Delfile. „Kristel pole minuga suhelnud mitte ühtegi korda välja arvatud viimasel heitjate seeria võistlusel, kus ta soovis mulle edu, et küll see norm tuleb. Kuidas ta saab üldse sellist jama ajada?”

Jaga artiklit

3 kommentaari

N
nonii  /   17:45, 1. aug 2018
1500e ??? Selle väikse rahaga peab Sportlane hakkama saama. Pole midagi imestada, et tulemused spordis jäävad nörgemaks ja sportlasi jääb aina vähemaks.
.
.....  /   14:04, 1. aug 2018
No ma ei saa aru, mida siin veel ruiata.
Normi ei täitnud?
Ei täitnud!
Kõik.
Ja nagu Nool ütles, et tüüp on saanud 2 korda wild cardiga võistlustele ja ei mingit tulemust.
Miks peaks siis nüüd teisiti olema?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis