Manchester City mehed võivad rõõmustada. Foto: FACUNDO ARRIZABALAGA/EPA
15. detsember 2019, 20:24

VIDEO | Manchester City tegi Arsenaliga sotid selgeks juba esimese veerandtunniga

Inglismaa kõrgliiga 17. vooru eeldatavas põnevuskohtumises madinaks ei läinudki: Manchester City alistas võõral väljakul 3 : 0 Arsenali.

Manchesteri sinine klubi tegi sotid selgeks juba esimese veerandtunniga. 2. minutil oli täpne Kevin De Bruyne, 15. minutil Raheem Sterling. Avapoolaja lõpus jõudis teist korda sihile De Bruyne ning mängust oligi õhk välja lastud.

Eelmise vooru järel, kus City kaotas linnarivaalile Unitedile, nägi peatreener Pep Guardiola tiimi olukorda üsna mustades toonides. "Paistab, et meie tase tippklubideni praegu ei küündi," sõnas kogenud juhendaja.

Tänane esitus oli aga üsna veenev. Ühtlasi võideti teist kohta hoidvalt Leicesterilt vooruga tagasi kaks punkti, kuid liidris Liverpoolist lahutab juba 14 silma.

Raske võidu teenis Jose Mourinho juhendatav Tottenham, kes alistas võõral väljakul 2 : 1 võidu Wolvesi üle. Kusjuures otsustav värava lõi Jan Vertonghen 1. üleminutil.