Saksamaa kahevõistlejad Johannes Rydzek, Eric Frenzel and Björn Kircheisen tähistavad Lahtis võidetud medaleid.Foto: LEHTIKUVA
24. veebruar 2017, 19:37

NII SEE JUHTUS | Noorem Kriisa alistas vanema, Lahti MMil võitis Saksamaa 4 medalit! (4)

President - ja vägev president! - on meil nüüd küll Kaljulaid, aga 24. veebruar ei möödunud Ilvese vägeva etteasteta, võib öelda spordipäeva kokkuvõtteks. Lahti MMil saavutas kahevõistleja Kristjan Ilves 23. koha, Tartus olid kossuplatsil vastamisi Kerr ja Valmo Kriisa ning Saksamaa suusasportlased võitsid Lahtis neli medalit.
19:37
LAHTI MM

Lahtis on kaks võistluspäeva selja taga ning 21 medalikomplektist on omaniku leidnud neli. Mõlemad reedesed võistlused lõppesid Saksamaa sportlaste esikohaga, mille toel asus nende kodumaa ka medalitabelit juhtima. Kahe päeva jooksul on medalirõõmu jagunud kuuele riigile.

19:32
LAHTI MM
Saksamaa suusahüppaja Carina Vogt. (KAI PFAFFENBACH)
17:55

Korvpallisõbrad peavad pettuma: 2016. aasta NBA draft'i avavalikut Ben Simmonsit sel hooajal hooaja alguses saadud jalaluumurru tõttu platsil ei näe.

17:53

Kuidas oleksite teie hääletanud?

17:50

Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul on hooajal 2016/17 olnud mitu imelikku asja: Brexit, Donald Trumpi tõus USA presidendiks ning Leicesteri Inglismaa vutitiitlini viinud Claudio Ranieri vallandamine.

17:27
Kerr Kriisa (valges) isa Valmo (palliga) vastu. (Reigo Teervalt)
16:37

Muide, NBA sellist nähtust seni kogenud ei olegi. Euroopas on teadaolevalt viimane (ja kaasaegse korvpalli esimene) selline juhus olnud Itaalias 1990ndate alguses, kui üks Itaalia kõigi aegade edukaimaid korvpallureid Dino Meneghin mängis oma karjääri lõpus Olimpia Milano ridades kõrgeimas liigas oma poja Andrea vastu, kelle leivaisaks Kristjan Kanguri tänane koduklubi Pallacanestro Varese.

Dino Meneghin (paremal). (INTS KALNINS)
16:16

Eesti meistrivõistlustel tehakse praegu Eesti korvpalli ajalugu. Nimelt on Tartu Ülikooli ja Valga/Valka kohtumises praegu madistamas Kerr (Tartu) ja Valmo Kriisa (Valga). See on esimene kord, kui Eesti meistriliigas isa ja poeg väljakul mängijatena kohtuvad. Tartu juhib praegu 24:19, Kriisad on veel kuival.

Kerr Kriisa (palliga). (SANDER ILVEST)
16:05
Manchester Unitedi Zlatan Ibrahimovic. (Andrew Boyers)
15:33
SUUSAHÜPPED
Eesti parim suusahüppaja Kaarel Nurmsalu. (Aldo Luud)
15:27
SULGPALL

Eesti meeste esinumber Raul Must pääses Austrias toimuval Euroopa Karikaetapil Viinis kolmandasse ringis, kui alistas 21:18, 21:10 hollandlase Erik Meijsi.