Anett Kontaveidi vahetu emotsioon pärast viimase punkti võitmist (Peter Klaunzer)

OTSEÜLEKANNE

Laupäev toob endaga kireva spordipäeva, kus tegemisi jagub igale maitsele. Lisaks nädalavahetusele omastele vutilahingutele minnakse vastamisi korvpallisaalis, vehklemisareenil aga ka vormel 1 sarjas võidusõidurajal. Päeva vahest et tähtsaim hetk on ees ootamas aga Šveitsis, kus Anett Kontaveit jahib WTA-turnriiri finaalkohta. Kõik eelnimetatu, aga ka palju muud, toob teieni Õhtulehe otseblogi. Head kaasaelamist!

• 23:27
    SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Homseni!

• 23:27
  • 22:28
  • 21:34
    VORMEL 1

Lewis Hamilton: Valtteri Bottas vääris parimat stardikohta

Lewis Hamilton (paremal) ja Valtteri Bottas (AP / Scanpix)
  • 20:09

NAPIKAS! Ronaldota mänginud Realile päästis võidu viimase minuti värav

Võiduvärava löönud Isco emotsioonid (ELOY ALONSO)
  • 19:48
    TENNIS

Anett Kontaveit kohtub finaalis maailma 223. reketiga

Maailma edetabeli 223. reket, Marketa Vondrousova. (Peter Klaunzer)

VORMEL 1

Kas Bottasele tuleb kvalifikatsiooni esikoht?

VORMEL 1

Ühtlasi algas praegu ka Bahreini GP kvalifikatsioon!

• 18:04
  • 17:52
    TENNIS

Selline oli poolfinaali viimane punkt

• 17:33
    TENNIS

LÄBI! Anett Kontaveit võidab kolmanda seti ja kohtumise! Milline lahing! Milline matš!

TENNIS

Fantastiline pallivahetus lõppeb Sasnovitši võrku löögiga nind Kontaveidil kolmas matšpall!

• 17:30
    TENNIS

Kuid ei... Sasnovitš mängib taas ülimalt kindlalt, surudes Kontaveidi kaitsesse. Taas tasa mäng

• 17:29
    TENNIS

Teine matšpall!

• 17:28
    TENNIS

Aga valgevenelanna mängib kindlalt! Tasa mäng!

• 17:28
    TENNIS

Kontaveidil matšpall!

• 17:27
    TENNIS

12. geimis on praegu juba teist korda tasa mäng. Kontaveidil matšpalli pole tekkinud!

• 17:20
    TENNIS

Kontaveit jäi enda servigeimil 0:30 taha, aga võidab neli järgmist punkti! 6:5 otsustavas setis

TENNIS

Kontaveit võidab kindlalt enda servigeimi! Finaalist lahutab teda ainult üks geim!

• 17:12
    TENNIS

Kontaveidilt ülitäpsed löögid täpselt joontele ning seis on taas tasa 4:4!

• 17:07
    TENNIS

Sasnovitš murrab taas ja läheb 4:3 juhtima!

• 17:04
    TENNIS

Sasnovitš saab enda servigeimi kätte ning seis viigis 3:3!

• 17:03
    TENNIS

• 17:00
    TENNIS

Kontaveit võidab kolmanda geimi järjest!

• 16:58
    TENNIS

Mõlemad tennisistid karjuvad võidetud punktide peale vaheldumisi "C'mon" ning viimasena lausub selle eestlanna, murdes Sasnovitši! 2:2!

• 16:50
    TENNIS

Kolmandas setis on mängutase märgatavalt tõusnud! Pikad pallivahetused, fantastilised löögid! Sasnovitšil on kaks murdepalli, ent Kontaveit suudab need päästa! Geimi lõpetab suurepärane punkt, mille peale nii pealtvaatajad saalis kui ka kommentaator imestab - kuidas Anett jõudis pallideni! 2:1 Sasnovitš juhib, aga Kontaveidilt väga vajalik servi hoidmine.

• 16:46
    TENNIS

Sasnovitš lõpetab enda servigeimi fantastilise ületõstega, mis jätab Kontaveidi hämmeldununa. 2:0 valgevenelanna juhtimas!

• 16:43
    TENNIS

Niimoodi lõppes teine sett!

• 16:43
    TENNIS

Kontaveit ja Sasnovitš näitavad kohati fantastilist tennist, aga valgevenelanna on parem, murdes eestlanna servigeimi ja minnes juhtima!

• 16:36
    TENNIS

Aga ei... Sasnovitš on taas kindlus ise ning võidab teise seti 6:4!

• 16:32
    TENNIS

Kontaveit võidab enda servigeimi kindlalt ning seis on 5:4. Tundub, et initsiatiiv on praegu eestlanna käes. Anett mängib vastasest enesekindlamalt

• 16:30
    TENNIS

Või kas on ikka võimalust? Kontaveit peab kaks korda vastase servi murdma, ühe sai praegu kätte.

• 16:24
    TENNIS

Kontaveit saab teises setis veel ühe geimi kätte, kuid seda ka läbi raskuste.

• 16:20
    TENNIS

Sasnovitš võidab viienda geimi järjest.

• 16:16
    TENNIS

Sasnovitš murrab Kontaveidi juba teist korda ja läheb juhtima 4:1! Kas teine sett libiseb eestlannalt käest?

• 16:13
    TENNIS

Kontaveidil on taas murdepall, aga ei suuda ka seda ära kasutada ja Sasnovitš läheb 3:1 ette

• 16:07
    TENNIS

AIAI! Sasnovitš võidab Kontaveidi servigeimi ja läheb 2:1 ette!

• 16:03
    TENNIS

Anett võidab teise seti alustuseks enda servigeimi ning omab vastase omal kahte murdepalli, ent ei kasuta neid ära. 1:1!

• 15:57
    TENNIS

Anett hoiab ka teise seti alguses kohe oma servigeimi - 1:0!

TENNIS

Super! Anettil oli kasutada kolm murdepalli ning eestlanna kasutas võimaluse ära. Seega punkt meile ja ühtlasi ka esimene sett 6:4 käes!

• 15:48
    VEHKLEMINE

Eesti naiste vehklemise meistriks krooniti Nelli Paju, kes viimati võitis 2013. aastal. Finaalis alistas ta Erika Kirpu 13:12!

Lisaks tuleb mainida, et meeste arvestuses ei teinud kaasa Nikolai Novosjolov ja naistest Julia Beljajeva.

TENNIS

Nüüd Anettilt väga kindel esitus. Vastane sai null võimalust ja eestlanna pääses 4:3 ette!

• 15:34
    TENNIS

Ei midagi uut - 3:3! Siit ka veidi liikuvat pilti:

• 15:32
    VEHKLEMINE

Samal ajal on selgunud Eesti meeste meister vehklemises. Sten Priinits alistas finaalis Peeter Turnau ning krooniti võistjaks kolmandat korda järjest!

Sten Priinits
  • 15:29
    TENNIS

Mäng jätkub samas rütmis. Anett hoiab ja asub 3:2 juhtima!

• 15:26
    TENNIS

Sasnovitšil käivad asjad hetkel tunduvalt kergemalt. Valgevenelanne hoiab kindlalt oma servi ning viigistab seisu 2:2le.

• 15:23
    TENNIS

Kontaveit jäi küll oma servigeimis 15:40 taha, kui võttis siis neli punkti järjest ja sellega ka teise punkti. 2:1!

• 15:19
    TENNIS

Sasnovitš suudab samuti oma servigeimi hoida - 1:1!

• 15:16
    TENNIS

Anett alustas mängu ning saab suurte raskustega esimese punkti kätte. Eestlanna suutis ära kaitsta kolm murdepunkti ja asub 1:0 juhtima.

• 14:59
    TENNIS

Kes keda? Varsti saame teada!

• 14:51

Tottenham lustib! Seitsmes järjestikune võit hakkab juba paistma!

• 14:41
    TENNIS

Enam pole palju jäänud!

• 14:25

Samal ajal läheb käima ka Premier League´i õhtu. Esimene lahing juba vähem kui viie minuti pärast. Tottenham võõrustab Bournemouthi ning loodab võiduga Chelsea kandadel tammuda!

• 13:35
    JÄÄHOKI

Uudiseid Soomest. Robert Rooba on kohaliku jäähoki meistriliiga poolfinaali seitsmendas mängus rivis!

• 13:25
    VOLLE

• 13:14
  • 12:13
  • 11:20

Hispaanlaste NBA täht: statistika tapab korvpalli!

• 10:48
  • 10:22

Vorm on ajutine, klass igavene! David Villa!

• 09:41
    TENNIS
  • 09:11
    TENNIS

Anett kohtub tänases poolfinaalis valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitšiga. 23aastane neiu hoiab WTA-tabelis 106. positiooni. Kohtumine algab kell 15!